Turnikety a vodící systémy

Řízení, vedení, vymezení, zabezpečení: manuální a elektronické vodicí systémy zaručeně vždy ukazují správnou cestu v každém směru. Pro obchod, speciálně u pokladen. Rovněž pro průmysl a logistiku, včetně robustního ochranného rámu pro každodenní použití. Vodicí systémy Wanzl chrání citlivé oblasti před nepovoleným přístupem.

Otočný kříž Transtec

Otočný kříž Transtec je motorem poháněný synchronní otočný kříž. Vhodný zejména do architektonicky náročných interiérů, např. v bankách, pojišťovnách, lázních, kasinech nebo hotelech.

Otočný kříž Atlas

Otočný kříž Atlas je osvědčené řešení vstupu do vnějších prostor střežených ostrahou, sportovních a rekreačních zařízení a na koupaliště.

Otočný kříž Atlas, nízký

Otočný kříž Atlas je velmi osvědčený například pro placené vstupy na koupaliště, do bazénů nebo muzeí.

Turniket Portec

Turniket Portec pro vstupy a výstupy. Funkčně spolehlivé turnikety v elektromechanickém provedení pro bezpečné a spolehlivé oddělení procházejících osob při velkém provozu.

Turniket Sirio

Turniket Sirio zaručuje maximální komfort při průchodu. Bezpečné oddělení procházejících osob v různých vstupních zónách. Uvolnění průchodu pomocí čtečky karet, zařízení na mince, obslužného pultu, tiketového systému nebo podle individuálních požadavků.

Turniket EasyGo

Turniket EasyGo, kompaktní konstrukce a variabilní použití. Pro bezpečné oddělení procházejících osob při minimálních požadavcích na potřebný prostor. Uvolnění průchodu pomocí čtečky karet, zařízení na mince, obslužného pultu, tiketového systému nebo podle individuálních požadavků.

eGate

Vstupní a výstupní zařízení eGate technologie pro regulaci proudů lidí u vchodů nebo východů. Bezbariérový průchod s variabilními průchodnými šířkami.

Technoport

Vítá zákazníky, je poutačem pozornosti nebo reklamní plochou zajišťující bezpečnost.

Ecoport

Elektronické vstupní zařízení, volitelně otevírací impuls přes světelnou závoru nebo radar. Se všemi důležitými funkcemi, které zajišťují vstupní prostory obchodu.

Kyvné dveře Classic

Vchod nebo východ: otočné dveře jsou příjemným řešením pro zákazníky a s rozmanitým použitím.

Bezpečnostní otočný kříž

Originální mechanické zabezpečení. Zařízení s otočným křížem s mnoha možnostmi rozšíření, ověřené v praxi.

Podjezdy pro nákupní vozíky

Podjezdy pro nákupní vozíky s blokovacími rameny uvolní cestu pouze ve směru do nákupního prostoru, a tím zamezí účinně krádežím.

Ochrana proti nárazu

Protektory, vodicí tyče a sloupky nabízejí optimální ochranu regálů, stojanů, mrazicích boxů a kompletního zařízení obchodu.

Zábradlí Classic

Osvědčený systém směřování zákazníků lze dodávat v množství barev a provedení.

Dělící stěny

Uspořádání prostoru, ochrana před krádežemi, zabránění průvanu: to vše umí oddělovací stěny. V barevném nebo pochromovaném provedení s vysokým leskem.