Pokladní boxy

Pokladní box B20

Je typem mechanického pokladního boxu s dopravníkovým pásem. Nachází uplatnění při rychlém odbavování zákazníků ve středních a velkých prodejnách se samoobslužným prodejem. Široký skluz v zadní části s otočným dělícím ramenem umožňuje plynulé odbavování zákazníků a napomáhá zvyšovat průchodnost velice exponovanou pokladní zónou. Nosný plášť boxu tvoří ocelové plechy, povrchově upravené práškovou barvou. Základním odstínem je bílý polomat RAL 9219, přičemž lze využít celé spektrum barev zahrnutých ve vzorkovnici RAL. Vrchní část pokladního boxu (dopravník a skluz) je olemována tvarovanými profily z nerezového plechu, do kterých je vlepen barevný pásek dle požadavku zákazníka. Dopravníkový pás černé barvy splňuje náročná hygienická kritéria stanovená pro styk s potravinářskými výrobky. Jeho bezpečný a plynulý pohyb zajišťuje motor s bezhlučným chodem napájený 220V.

Pokladní box B20-Checkout

Je typem mechanického pokladního boxu s dopravníkovým pásem. Určený je pro rychlé odbavení zákazníků systémem nákupní vozík – pás -nákupní vozík ve velkých prodejnách se samoobslužným prodejem. Tomuto systému je přizpůsobena i sešikmená zadní hrana boxu pro přistavení nákupního vozíku a maloobjemový skluz pro případ, že zákazník nestačí odebírat zboží prošlé pokladnou. Nosný plášť boxu tvoří ocelové plechy, povrchově upravené práškovou barvou. Základním odstínem je bílý polomat RAL 9219, přičemž lze využít celé spektrum barev zahrnutých ve vzorkovnici RAL. Vrchní část pokladního boxu (dopravník a skluz) je olemována tvarovanými profily z nerezového plechu, do kterých je vlepen barevný pásek dle požadavku zákazníka. Dopravníkový pás černé barvy splňuje náročná hygienická kritéria stanovená pro styk s potravinářskými výrobky. Jeho bezpečný a plynulý pohyb zajišťuje motor s bezhlučným chodem napájený 220V.

Pokladní box B21

Je typem pokladního boxu bez dopravníkového pásu – tzv. nemechanický pokladní box. Jeho konstrukční řešení a parametry jej předurčují k plynulému odbavování zákazníků v malých prodejnách se samoobslužným prodejem. Nosný plášť boxu tvoří ocelové plechy, povrchově upravené práškovou barvou. Základním odstínem je bílý polomat RAL 9219, přičemž lze využít celé spektrum barev zahrnutých ve vzorkovnici RAL. Vrchní manipulační plochy boxu jsou z nerezového materiálu, který ideálně vyhovuje všem základním požadavkům – hygienická nezávadnost, vzhled, dlouhá životnost, snadná údržba.