Samoobslužné vozíky a koše

Tvarově stabilní koše mají rozměry přizpůsobeny tak, aby jimi nepropadávaly drobné předměty.
Madlo vozíku je potaženo umělou hmotou, dá se podle přání doplnit reklamním sdělením. Na podvozku z robustních trubek jsou kolečka uložena v kuličkových ložiscích. Jejich gumová pojízdná plocha zajišťuje dlouhodobě tichý chod. Rovněž hluk tlumící plastová pouzdra pantů a dorazy na koši snižují hlučnost při provozu.

Nákupní vozíky série DR

Nákupní vozíky série DR se osvědčily na celém světě. V jízdních vlastnostech, ergonomii a bezpečnosti reprezentuje tato modelová řada současnou vyspělou techniku. Vzhledem ke své stabilitě, odolnosti vůči převrácení a snadné manipulaci rádi tento vozík „řídí“ i děti.

Nákupní vozíky série EL

Tvarově zajímavý, otevřený podvozek z oválné trubky, který nabízí při jízdě s vozíkem velkou volnost pro nohy a neumožňuje transport zboží mimo nákupní koš. Toto řešení prokazatelně snižuje počet krádeží.

Nákupní vozíky série Tango

S barevnými nákupními vozíky série Tango je nakupování mnohem zábavnější. Vozík je lehký, tichý a snadno ovladatelný.

Nákupní vozík City Shopper

Nákupní vozík City Shopper je kompaktní a elegantní nákupní vozík. City Shopper se velmi dobře uplatní v buticích, parfumeriích, drogeriích nebo v prodejnách s delikatesami.

Vozíky pro obchody C&C

Transportní vozík série T – přepraví náklad do 500 kg a jeho robustní konstrukce zaručuje bezporuchové dlouhodobé užívání. Přitom je snadno manipulovatelný i při plném zatížení.

Transportní vozík

Transportní vozíky jsou silné a velmi prostorné. Jsou ale přesto velmi snadno ovladatelné. Zátěž je vítána! Pro každý sortiment obchodu a pro každé individuální přání v jakémkoliv oboru.

Nákupní koše

Osvědčenou klasikou jsou drátěné a plastové nákupní koše Wanzl. Nabízíme modely různých velikostí a barev pro nejrůznější oblasti použití.